Polskie forum fanów serialu ,,Pingwiny z Madagaskaru - dołącz do naszej społeczności już dziś!


  Jak założyć klub

  Share
  avatar
  SS
  Admin

  Liczba postów : 168
  Reputacja : 0
  Join date : 15/04/2016
  Age : 20

  Jak założyć klub

  Pisanie by SS on Nie Kwi 17, 2016 12:21 pm

  Jesteś fanem świetnej gry, znanego aktora, wciągającego serialu? Jeżeli na forum znajdziesz kilka osób, które podzielają Twoją pasję, świetnym pomysłem będzie założenie klubu.
  CZYM SĄ KLUBY?
  Klub jest to osobne sub-forum znajdujące się w dziale ,,Kluby". Jeżeli chcesz założyć swoje sub-forum, wystarczy że poprosisz o to administrację w tym wątku - na pewno się zgodzimy Very Happy
  JAK ZAŁOŻYĆ KLUB?
  Po zebraniu kilku zainteresowanych, wybierzcie moderatora grupy. Osoba ta musi napisać post w tym wątku z prośbą o założenie klubu i krótko go opisać (parę słów na temat motywu przewodniego grupy, np. gry ,,Undertale", by administracja mogła upewnić się, że nie jest łamany regulamin forum). Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, grupa zostaje stworzona w postaci sub-forum w dziale ,,Kluby".
  JAK DOŁĄCZYĆ DO ISTNIEJĄCEGO KLUBU?
  W zakładce ,,Grupy" na górze strony znajdziesz opcję ,,Do którego klubu chcesz dołączyć?". Wybierz swój wymarzony klub - wyślesz wówczas prośbę o dołączenie Cię do grupy. Jeżeli moderator grupy się zgodzi, zaakceptuje twoje członkostwo i dołączysz do klubu.
  JAKIE SĄ ZALETY TWORZENIA KLUBU?
  W waszym sub-forum nie może pisać nikt poza członkami klubu - mało tego, jeżeli zależy wam na prywatności, możecie poprosić o zakaz czytania waszych dyskusji (oczywiście zarząd forum wciąż będzie miał do nich dostęp). Będziecie mogli dyskutować do woli bez oskarżeń o spam/off-top. No i przede wszystkim poznacie wiele osób o wspólnych zainteresowań i nawiążecie wiele przyjaźni Very Happy
  ZAŁÓŻ SWÓJ KLUB JUŻ TERAZ!

   Obecny czas to Wto Lut 20, 2018 4:24 am